Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Misja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Uznając profilaktykę za skuteczne narzędzie oraz biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów, z empatią i zasadą poszanowania godności, świadczymy skuteczną pomoc i udzielamy zindywidualizowanego wsparcia mieszkańcom gminy Jastrzębia dążąc do poprawy jakości ich życia.

Wykład na temat sprawności stawów

Utworzono dnia 30.06.2023

W dniu 19 czerwca 2023 roku w Klubie Senior+ w Mąkosach Starych odbył się wykład pod nazwą „Terapie naturalne w walce o sprawność stawów”, który poprowadziła dr Ewa Kuchowicz.

Pani dr Ewa Kuchowicz jest wykładowcą akademickim, prowadzi zajęcia z zielarstwa. Podczas jej wykładu w Klubie seniorzy poznali najczęstsze powody, dla których nasze stawy odmawiają posłuszeństwa. Dr Kuchowicz przedstawiła naturalne metody stosowane w leczeniu stawów tzw. fitoterapię. Wykładowczyni zwróciła również uwagę na to, które zioła poprawiają kondycję stawów.

Wykład został zrealizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Radomskie Centrum Przedsiębiorczości w Radomiu w ramach projektu „Pakiety edukacyjne dla mazowieckich seniorów”. Projekt realizowany jest przy wsparciu Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, a finansowany ze środków z budżetu województwa mazowieckiego.

Wykład 19.06.2023

Utworzono dnia 28.08.2023, 08:33