Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktywny senior w Klubie Senior+ w Mąkosach Starych

Utworzono dnia 19.08.2021

To już pół roku jak realizowane są działania zawarte w projekcie dofinansowanym w ramach Modułu II - Zapewnienie funkcjonowania placówki „Senior+”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, Edycja 2021.    

W Klubie Senior + systematycznie prowadzone są zajęcia: fizjoterapeutyczne, warsztaty wokalne, warsztaty teatralne - ćwiczące umysł, zajęcia i spotkania integracyjne.          
Odbyły się też zajęcia manualne, które dotyczyły robienia stroików wiosennych i Wielkanocnych. W maju 2021r. seniorzy wyjechali na majówkę w plenerze do Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, w czerwcu odbyło się spotkanie z autorką tekstów Panią Izabelą M. Krasińską, a nietypową „Janówkę” seniorzy spędzili „na imieninach” naszego słynnego poety Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Natomiast w lipcu i sierpniu odbyły się zajęciaz kosmetyczką, na których klubowicze uczyli się jak dbać o cerę i dobierać kosmetyki. 

Działania Klubu „Senior+” realizowane są we współpracy z innymi instytucjami i organizacjami. Planowane są dalsze ciekawe pogadanki, wykłady oraz warsztaty a także wyjazdy edukacyjne na które zapraszamy seniorów.

Zajęcia realizowane w Klubie Senior+ w Mąkosach Starych są dla uczestników bezpłatne.

Klub Senior+

Utworzono dnia 19.08.2021, 08:06