Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Misja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębi

Uznając profilaktykę za skuteczne narzędzie oraz biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów, z empatią i zasadą poszanowania godności, świadczymy skuteczną pomoc i udzielamy zindywidualizowanego wsparcia mieszkańcom gminy Jastrzębia dążąc do poprawy jakości ich życia.

Wigilia 2023

Utworzono dnia 19.12.2023

Wigilia 2023

W dniu 18 grudnia 2023 roku w Klubie Senior + w Mąkosach Starych odbyła się Wigilia. Uroczystość wigilijna rozpoczęła się, jak tradycja karze, odczytaniem fragmentu Pisma Świętego i odśpiewaniem kolęd w wykonaniu seniorów. Następnie Seniorzy przełamali się opłatkiem. Osobiście życzenia Seniorom złożyli obecni na spotkaniu Pan Wojciech Ćwierz – Wójt Gminy Jastrzębia, Pani Edyta Górska – Sekretarz Gminy Jastrzębia, Pan Cezary Pietruszewski – Przewodniczący Rady Gminy Jastrzębia, Pani Elżbieta Pietruszewska – Przewodnicząca Rady Seniorów Gminy Jastrzębia, Ksiądz Proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Mąkosach Starych – ks. Grzegorz Murawski.

Po życzeniach wszyscy uczestnicy zasiedli do pięknie przygotowanego stołu i wspólnie przygotowanych potraw wigilijnych, a następnie rozpoczęło się kolędowanie. Spotkanie było okazją do rozmów, podsumowania mijającego roku i planów na przyszłość

Wigilia

Utworzono dnia 20.02.2024, 13:15